Zakázková výroba

O nás

Truhlářství Aleš Souček bylo založeno v roce 1992. Hlavní činností našeho truhlářství je zakázková výroba nábytku a interiérů. Vyrábíme kuchyně na míru, vestavěné skříně, veškerý interiérový nábytek, atypické interiéry, vybavení komerčních prostor, ale i venkovní terasy a pergoly.

Z vašeho bytu či domu vám pomůžeme vytvořit skutečný domov, ať už ve spolupráci s designéry, bytovými architekty anebo podle vlastních grafických návrhů.

od návrhu po realizaci

Výhody spolupráce

1

Komplexní služby od návrhu až po realizaci

Od konzultace, grafického návrhu interiéru, přes zaměření, výrobu až po dodávku a kvalitní odbornou montáž – vše od nás.

2

Mnohaleté zkušenosti v oboru

Zakázkovou výrobou nábytku se zabýváme více než 20 let.

3

Kvalitní česká výroba

Ve výrobě používáme jen kvalitní komponenty a materiály a díky moderním strojům a zařízením a díky řemeslnému fortelu našich truhlářů zajišťujeme vysokou kvalitu a životnost našich výrobků.

4

Individuální přístup

Naší snahou je přistupovat ke každému zákazníkovi s maximální vstřícností, když se rozhodnete vybavit svůj dům či byt zakázkovým nábytkem, získáváte jedinečný originál.

Vzorkovna Praha

Vzorkovna – Showroom

V naší vzorkovně v Praze vám poradíme s výběrem nábytku a nábytkových či kuchyňských doplňků nebo s návrhem interiéru. Můžete si vybrat z širokého sortimentu materiálů a barev. Připravíme pro vás nezávaznou cenovou kalkulaci zdarma.

Navštivte nás v naší vzorkovně

Máte zájem o sjednání schůzky ve vzorkovně?

Z vašeho bytu či domu vám pomůžeme vytvořit skutečný domov, ať už ve spolupráci s designéry, bytovými architekty anebo podle vlastních grafických návrhů. V případě zájmu o spolupráci s osvědčenými bytovými designéry či architekty.

Kontaktujte nás