Praktičnost a dostatek úložného prostoru

Kuchyně klasické

Klasické kuchyně na míru volí lidé, kteří nechtějí zkoušet moderní trendy, preferují praktičnost, dostatek úložného prostoru a nadčasový design.

Proto se při vytváření klasické kuchyně klade důraz na osvědčený a střízlivý design nepodléhající moderním trendům. Tato kuchyně se vám bude líbit i po letech.

Kvalitní a odolné materiály

Dřevo dekor

Stejně jako jiné typy kuchyní, i pro výrobu klasických kuchyní na zakázku používáme nové, kvalitní a odolné materiály se snadnou údržbou. Osazujeme je vysoce kvalitním kováním – výsuvy a panty BLUM.

Pro klasickou kuchyň na zakázku volíme dvířka v dekoru dřeva, ale i barevná, např. v barvě vanilky, bílé anebo v kombinaci barvy s dřevo dekorem (hlavně s bukem, olší či třešní).

Fotogalerie

Uvažujete o moderní kuchyni?

Napište si o nezávaznou nabídku

Pokud uvažujete o kuchyni na míru, zhotovíme pro Vás 3D grafický návrh kuchyně zdarma společně s nezávazným cenovým rozpočtem. Náš kuchyňský architekt přijde zaměřit prostor, ve kterém bude kuchyňská linka na zakázku umístěna. Samozřejmostí je také odborná montáž včetně zapojení vestavěných kuchyňských elektrospotřebičů.

Kontaktujte nás