Vesnické či selské kuchyně

Kuchyně rustikální

Pro rustikální kuchyni na míru se rozhodnou milovníci tradice, kteří mají rádi nábytek našich babiček. Rustikální neboli vesnické či selské kuchyně si dříve lidé pořizovali spíše na chalupy či chaty, ale stále častěji takové kuchyně na zakázku vyrábíme do rodinných domů i bytů. Je to proto, že atmosféra a romantika takové kuchyně navozuje klid a pohodu a tak se stává přesně tím místem, kde se chce rodina sejít po náročném pracovním dni. Návrat k tradici je důvod, proč si v dnešním uspěchaném moderním světě rustikální kuchyně nacházejí čím dál víc příznivců.

Kvalita a účelnost

Venkovské kuchyně na míru

Pořízení rustikální venkovské kuchyně na míru v žádném případě neznamená slevovat z jejího vybavení. Přestože se jedná o nábytek starobylého designu, kvalita a účelnost dosahuje maximální úrovně a do stylového interiéru lze vhodně zakomponovat i moderní doplňky a spotřebiče.

Fotogalerie

Uvažujete o rustikální kuchyni?

Napište si o nezávaznou nabídku

Pokud uvažujete o kuchyni na míru, zhotovíme pro Vás 3D grafický návrh kuchyně zdarma společně s nezávazným cenovým rozpočtem. Náš kuchyňský architekt přijde zaměřit prostor, ve kterém bude kuchyňská linka na zakázku umístěna. Samozřejmostí je také odborná montáž včetně zapojení vestavěných kuchyňských elektrospotřebičů.

Kontaktujte nás