ASTR zakázková výroba

Kuchyně na míru

Kuchyň je v domácnosti velmi důležitá. Neslouží totiž pouze k vaření, je to často jediné místo, kde se setkává celá rodina a tráví u jídla společný čas. K zařizování kuchyně je proto nutné přistupovat s velkou péčí. Pokud se nechcete omezovat a toužíte po kuchyni, která by do vaší domácnosti zapadala, doporučujeme pořídit si kuchyň na míru v naší pobočce v Praze přesně podle vašich představ a potřeb.  Kuchyň na míru umožní nejlépe využít daný prostor, a zároveň se stane krásnou a příjemnou místností, která bude základem Vašeho domova.

Nabídka služeb

Kuchyně klasické

Kuchyně rustikální

Kuchyně moderní

Tvarem kuchyně na zakázku však ještě výběr nekončí

Kuchyňský nábytek

Pro každý prostor se hodí jiný tvarový typ kuchyňské linky na míru. Kromě jednoduchého členění kuchyně, které je vhodné do velmi úzkého prostoru a větších kuchyní s dvěma linkami můžete zvolit také typ “s ostrůvkem” nebo moderní tvar “L”. V této variantě může být kuchyňský nábytek propojený s malým jídelním stolkem, takže šikovně využijete omezený prostor. Pokud si nejste jisti ideálním tvarem vaší kuchyně na zakázku, rádi vám poradíme.

Tvarem kuchyně na zakázku však ještě výběr nekončí. Jestli sledujete trendy v oblasti interiérů nebo bydlíte v novém domě, možná se vám bude nejvíce líbit kuchyň na míru v moderním stylu. Tento typ kuchyně je vhodné doplnit i designovými spotřebiči. Toužíte spíše po elegantní kuchyni, která bude hlavně funkční a ne příliš výstřední? Zkuste si nechat navrhnout kuchyni z naší klasické nabídky. A nezapomínáme ani na příznivce starých časů a neuspěchaného vaření. V rustikální kuchyni bude každý koláč chutnat jako od babičky.

Nabízíme široký výběr materiálů a barevných kombinací

Náš kuchyňský nábytek se vyznačuje vysokou kvalitou

Pro všechny typy kuchyní na zakázku nabízíme široký výběr materiálů a barevných kombinací. V nabídce máme také různé typy dvířek (masivní, dýhované, lakované, fóliované, matné či lesklé) a pracovních desek (klasických, z Corianu, umělého či přírodního kamene). Kuchyni na míru dotvoříme vhodně vybranými úchytkami a obkladovými deskami. Náš kuchyňský nábytek se vyznačuje vysokou kvalitou. Od našich dodavatelů odebíráme špičkový materiál, skříňky osazujeme kováním BLUM s doživotní zárukou.

Uvažujete o kuchyni na míru?

Napište si o nezávaznou nabídku

Pokud uvažujete o kuchyni na míru, zhotovíme pro Vás 3D grafický návrh kuchyně zdarma společně s nezávazným cenovým rozpočtem. Náš kuchyňský architekt přijde zaměřit prostor, ve kterém bude kuchyňská linka na zakázku umístěna. Samozřejmostí je také odborná montáž včetně zapojení vestavěných kuchyňských elektrospotřebičů.

Kontaktujte nás