Jednoduchost tvarů a vzdušný design

Kuchyně moderní

Moderní kuchyně na zakázku se vyznačují jednoduchostí tvarů a vzdušným designem. Trendem je propojení kuchyně a jídelny s obývacím prostorem.

Trendem v moderních kuchyních jsou, jsou lakované, foliované nebo dýhované povrchy, hladké bez profilací, často ve vysokém lesku.

V moderních kuchyních převažují šuplíkové systémy, využívají se prvky skla a hliníku.

Kombinace materiálů a spotřebičů

Trendy kuchyně na míru

Vestavěné spotřebiče jako např. lednice, myčka, mikrovlnná trouba jsou schované za stejnými dvířky, jako mají skříňky s úložným prostorem. Neodmyslitelně k moderní kuchyňské lince patří osvětlení kuchyně provedené z LED světel, které je v podobě světelných polic, pásků, nebo dna skříněk jako doplněk k osvětlení pracovního prostoru, ale i k navození příjemného prostředí v kuchyni. V moderních kuchyních je trendem bez úchytový systém nebo AL profily – úchytky, které jsou zafrézované v hraně dvířek.

Fotogalerie

Uvažujete o moderní kuchyni?

Napište si o nezávaznou nabídku

Pokud uvažujete o kuchyni na míru, zhotovíme pro Vás 3D grafický návrh kuchyně zdarma společně s nezávazným cenovým rozpočtem. Náš kuchyňský architekt přijde zaměřit prostor, ve kterém bude kuchyňská linka na zakázku umístěna. Samozřejmostí je také odborná montáž včetně zapojení vestavěných kuchyňských elektrospotřebičů.

Kontaktujte nás