Kuchyně na míru - postup objednání

Máte zájem o kuchyni na míru?

Kuchyň je v domácnosti velmi důležitá. Neslouží totiž pouze k vaření, je to často jediné místo, kde se setkává celá rodina a tráví u jídla společný čas. K zařizování kuchyně je proto nutné přistupovat s velkou péčí. Pokud se nechcete omezovat a toužíte po kuchyni, která by do vaší domácnosti zapadala, doporučujeme pořídit si kuchyň na míru v naší pobočce v Praze přesně podle vašich představ a potřeb.

Jak postupovat

1/  Domluvte si schůzku v naší vzorkovně.

Nejprve nás prosím kontaktujte (telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím kontaktního formuláře na našich stránkách) a domluvte si předem schůzku.

Na schůzku s sebou vezměte půdorys místnosti, a plány elektrických vývodů, odpadů a přívodů vody, pokud jsou již hotové. Počítejte prosím s tím, že schůzka potrvá hodinu až hodinu a půl.

V naší vzorkovně si můžete prohlédnout kuchyně a veškeré vzorníky, abyste si mohli vytvořit představu o možném materiálovém a barevném řešení vaší budoucí kuchyně.

 

2/ Po konzultaci v naší vzorkovně Vám zdarma zpracujeme cenovou kalkulaci.

V případě, že již máte svůj vlastní návrh, 3D vizualizaci, plánek kuchyně na zakázku, zašlete nám ho na náš e-mail, vypracujeme vám cenovou kalkulaci podle něj.

 

3/ Po schválení předběžné kalkulace vám zpracujeme grafický návrh kuchyně.

Cena návrhu je 1 500 Kč. Pokud si u nás kuchyni objednáte, je návrh zdarma, tzn. že vám bude tato částka odečtena z celkové ceny kuchyně. Návrh samozřejmě jakkoli následně upravíme na základě vašich připomínek a přání do podoby, se kterou budete spokojeni.

 

4/ Po objednání a uhrazení zálohy (50% z celkové ceny kuchyně)

Následuje schůzka u Vás kvůli přesnému zaměření.

 

5/ Obdržíte instalační plány pro připojení elektrické energie

Pokud ještě nemáte hotovy rozIvody, v dalším kroku od nás obdržíte instalační plány pro připojení elektrické energie, plynu, vody a odpadů korespondující s připraveným návrhem.

 

6/ Dodací termín pro montáž

kuchyně na míru u vás je 8 týdnů od uhrazení zálohy. Asi tak týden předem vás budeme telefonicky kontaktovat a domluvíme si přesné datum a čas montáže. Montáž kuchyně trvá 1 až 2 dny.

 

7/ Když je kuchyň hotova, zašleme vám vyúčtování a fakturu na úhradu doplatku.

Na naše kuchyně (stejně jako na všechny naše výrobky) se vztahuje záruka dle platných předpisů, tj. 24 měsíců ode dne předání. Na kování BLUM se vztahuje doživotní záruka.

Nabízíme široký výběr materiálů a barevných kombinací

Náš kuchyňský nábytek se vyznačuje vysokou kvalitou

Pro všechny typy kuchyní na zakázku nabízíme široký výběr materiálů a barevných kombinací. V nabídce máme také různé typy dvířek (masivní, dýhované, lakované, fóliované, matné či lesklé) a pracovních desek (klasických, z Corianu, umělého či přírodního kamene). Kuchyni na míru dotvoříme vhodně vybranými úchytkami a obkladovými deskami. Náš kuchyňský nábytek se vyznačuje vysokou kvalitou. Od našich dodavatelů odebíráme špičkový materiál, skříňky osazujeme kováním BLUM s doživotní zárukou.

Uvažujete o kuchyni na míru?

Napište si o nezávaznou nabídku

V případě dalších dotazů nás kontaktujte na naší e-mailové adrese, prostřednictvím formuláře nebo na našich telefonních číslech.

Kontaktujte nás